Дорогі діти, шановні батьки!
З 28-го березня офіційне відновлення навчання. Дистанційно.
Ми намагалися працювати, спілкуватися, отримувати та надавати інформацію, проводити уроки. Дякуємо всім, хто на зв’язку, чекаємо зв’язок із кожним, із ким сьогодні він втрачений.
Просимо максимально долучитися до роботи в той спосіб, що є можливим. Ми готові задіяти всі платформи, що є зручними для кожної дитини. Просимо тримати зв’язок із класними керівниками, учителями-предметниками, адміністрацією школи. Неймовірно важкий час, складні умови, переживання, втрати, біль, відсутність пояснення та розуміння того, що відбувається. Але намагаймося тримати зв’язок, спілкування, навчання, спільного пережиття тих обставин, у яких ми опинилися. Ми разом із кожним з вас.